Trendyol Express

Trendyol Express Ne Zaman Kuruldu?

Trendyol Express, Trendyol Group firmasının kargo dağıtım firması olarak 2018 yılında trendyol tarafından kuruldu. Dağıtım merkezlerini her geçen gün artıran Trendyol, Türkiyenin her iline hizmet verebilmek için hızla çalıştığını bildirmektedir. İlk olarak İstanbul’da başlayan Trendyol Express Kocaeli, bursa, İzmir, Ankara illerinde dağıtıma başlamış ve her geçen gün diğer illere de şubelerini açmaya devam etmektedir. Trendyol Express sadece Trendyol gönderilerini teslim etmektedir. Farklı bir e-ticaret sitesinden aldığınız ürünleri trendyol express ile teslim alamazsınız. Siparişlerinizi Trendyol Express teslimat noktaları, PTT, MNG Kargo, Sürat Kargo, Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo şubelerinden teslim alabilirsiniz. Trendyol Express teslimat noktalarını açıklamadığı için henüz hangi illerde ve hangi ilçelerde teslimat noktaları olduğunu görmek mümkün değil.

Trendyol Express Kargoyu Ne Zaman Teslim Eder?

Paketiniz Trendyol Express tarafından teslim alındığında sms ile gönderinizin ne zaman teslim edileceği bilgisini alırsınız. Ayrıca 0850 759 15 15 numaralı çağrı merkezinden kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Trendyol Express Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Trendyol Express kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek için aşağıdaki linkten “Gönderim Nerede” kısmına kargo takip numaranızı girerek sorgulama yapabilirsiniz.

Trendyol Express Ne Zaman Çalışır?

Trendyol Express hafta içi ve Cumartesi günleri 9:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri ise kapalıdır.

Trendyol Express İş Ortağı Olmak?

Trendyol Express ile taşıyıcı ve toplayıcı olarak çalışarak gelir elde etmek mümkün. Taşıyıcı olarak çalışarak trendyol.com üzerinden satılan ürünlerin müşterilerin adresine teslim edersiniz. Toplayıcı olarak çalışarak ise trendyol.com üzerinden satılan ürünleri satıcılardan teslim alırsınız. Taşıyı olarak çalışmak için öncelikle bir ticari araç veya scooter motor ihtiyacınız olacak. Toplayıcı olarak çalışmak için ise ticari araç veya kamyonete ihtiyacınız olacaktır.

Trendyol Express iş ortağı olmak için sayfasında yer alan formu doldurmalı ve geri dönüşü beklemelisiniz.

Trendyol Express İş Ortağı Başvurusu: https://www.trendyolexpress.com/bizimle-calisin

 

Cevap Bırakın