Uluslararası Kargo Şirketi FedEx Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Uluslararası kargo firması denilince ilk akla gelen kargo firması sanırım FedEx isimli firmadır. Amerikan menşeli bu firma lojistik ve kargo anlamında birçok firmaya öncü olmakta ve gün geçtikçe büyümektedir. Oldukça kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet veren FedEx firması pek çok kullanıcının da beğenisini kazanmayı başarmıştır. Sizlere bu yazımızda FedEx hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

FedEx Kargo Hakkında Bilinmesi Gerekenler

FedEx Kargo, dünya genelinde bulunan transfer merkezleri ile hava ve karayolu dahil olmak üzere kargo ve lojistik işlemlerine gerçekleştiren bir Amerikan Şirketidir. Dünyanın en iyi ve saygın lojistik firmaları arasında yer alan FedEx sağlamış olduğu kaliteli hizmet ile birlikte pek çok kişinin tercih ettiği kargo firmaları arasına adını yazdırmayı başarmıştır. Bunun yanı sıra TNT kargo gibi pek çok kaliteli ve güvenilir alt şirketlere sahiptir.

FedEx Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

FedEx kargo takibini yapabileceğiniz pek çok yöntem bulunmaktadır. FedEx tarafından sunulan bu yöntemler ile birlikte kargonuz dünyanın hangi köşesinde olursa olsun takibini yapabilmeniz mümkündür. FedEx tarafından oluşturulan mobil gönderi takibi uygulamasından barkod numarası ile birlikte kolaylıkla gönderi takip sürecini izleyebilirsiniz. Mobil uygulamanın yanı sıra müşteri hizmetleri, mail bildirimi veya resmi web sitesi üzerinden kargo takip numaranızı veya gönderi barkodunu sunarak ürününüzün gönderi süreci hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

FedEx Kargo Neden Tercih Edilmeli?

FedEx kargo global anlamda en iyi lojistik ve kargo firması olarak adlandırılmaktadır. Bunun temelinde ise sağlamış olduğu güvenilir ve kaliteli hizmet gelmektedir. Geçmişten günümüze kadar kesintisiz hizmet veren FedEx firması, ülkelerde sağlamış olduğu şubeler ve transfer merkezleri sayesinde de oldukça hızlı bir şekilde teslimat yapmaktadır. Bir gönderici içinde tercih edilme noktasında kalite, güven ve hızın olduğunu da düşünecek olursak FedEx firması bunların tümünü karşılamaktadır.

FedEx Kargo İletişim Bilgileri Nelerdir?

FedEx kargoya 444 0606 numaralı hattan ulaşabilmeniz mümkündür. Oldukça kaliteli alt yapıya sahip olan FedEx firması sağladığı müşteri memnuniyeti ile de ön plana çıkmaktadır. Sizlerde gönderiniz ile ilgili bilgi almak istiyor veya öneri ve şikayetlerinizi paylaşmak istiyorsanız belirtmiş olduğumuz numara ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevap Bırakın