Fillo Kargo Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Geçmiş yıllara nazara kargoculuk sektörünün gelişmesi birçok firmanın da bu alana yoğunlaşmasına neden olmuştur. Uçak, gemi veya karayolu taşıtları ile yapılan bu gönderilerde günümüzde pek çok firmanın rekabet içerisinde olduğu ve müşteri memnuniyetini sağlamaya çalıştığını bilmekteyiz. Sizlere bu yazımızda adını en çok tercih edilen kargo firmaları arasına yazdıran Fillo Kargo hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Fillo Kargo Tarihi ve Çalışmaları

Fillo kargo faaliyetlerine 1998 yılında başlamıştır. 2003 yılında Aras Holding bünyesine katılarak 2013 yılında Aras Logistics ile birleşerek Fillo Lojisitik olarak yeniden yapılanarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir. Fillo Lojistik ülkemizde 81 ilde faaliyet gösteren oldukça geniş çaplı kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Yaklaşık olarak 800 çalışanı, 3 Nakliye Ofisi, günlük 7000 teslimat noktası gibi pek çok özelliğe sahip olan Fillo kargo ülkemiz dağıtım ağında oldukça önemli bir yere sahiptir.

Fillo Kargo Gönderi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Fillo kargo takibi ya da sorgulama işlemi diğer kargo firmaları ile benzerlik göstermektedir. Müşteri hizmetlerine ulaşmakta sıkıntı çekenler için kargo takip numarası üzerinden belirlenen uygulamalar ve resmi web sitesi adresi üzerinden kargo gönderi sorgulama işleminin yapılması mümkün kılınmıştır. Sizlere kargo takip numaranız ile birlikte belirttiğimiz yöntemleri kullanarak kolaylıkla gönderi takibinizi yapabilirsiniz.

Fillo Kargo Çalışma Saatleri Nelerdir?

Fillo kargo çalışma saatlerine baktığımızda dükkanın diğer kargo firmalarına göre daha erken bir şekilde açıldığını görebiliriz. Fillo kargo hafta içi her gün 07:30 – 18:00 saatleri arasında müşterilerine hizmet verirken, hafta sonu ise sadece Cumartesi günü olmak üzere 07:30 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günü ise kapalıdır.

Fillo Kargo İletişim Bilgileri Nelerdir?

Fillo kargo isminin son dönemlerde ülkemizde sıkça duyulmaya başlandığını bilmekteyiz. Pek çok kişi tarafından da iletişim bilgilerinin araştırıldığını düşünerek sizlere bu konuda bilgi vermeye çalışacağız. Genel müdürlüğü Beykoz/İstanbul adresinde yer alan Fillo kargo ile ilgili, kargo durumu, şikâyet ve önerilerinizi aşağıda belirtmiş olduğumuz telefon ve fax numaraları aracılığı ile yapabilirsiniz.

Telefon numarası :   (0216) 425 58 88

Faks numarası:     :   (0216) 425 60 38

Cevap Bırakın